MamKominek.pl

NOWE KOMENTARZE

Stûv
Stûv

Dystrybutor:
Kominki Kozłowski

ul. Sokołowska 50, Wypędy
05-090 Raszyn

tel. +48 22 723 90 98
e-mail: info@kominki-kozlowski.pl
www.stuv.com

Stûv

Firma Stûv została założona w Belgii przez dyplomowanego projektanta Gérarda Pitance w 1983 r., projektanta cechowała kreatywność i motywacja w działaniu. Początki były pracochłonne, ale firma powoli, stopniowo stawała się cenionym przez branżę i klientów partnerem. Pierwszy sukces sprzedażowy przyniósł piec (Stûv 60), który został zaprojektowany przez Gérarda Pitance. Urządzenie do dziś znajduje się w ofercie marki.
Obecnie firma eksportuje do wszystkich krajów europejskich. Urządzenia cechuje staranne wykończone i duża wydajność. Kolejny wielki sukces przyniósł model Stŭv 21 z podnoszoną szybą. Nikt wcześniej nie stworzył urządzenia, które łączyłoby funkcje kominka otwartego i zamkniętego.
Firma projektuje, produkuje i sprzedaje piece, wkłady i kominki, mające na celu podkreślenie funkcjonalnej i estetycznej strony ognia. Aby to osiągnąć, firma Stûv stawia sobie wysokie standardy tworzenia, projektowania, jakości produktów, rozwijania ich zdolności do zaspokojenia oczekiwań konsumentów. Funkcjonalność oraz ciekawy, nowatorski i piękny wygląd to nie wszystko. Wszystkie modele Stûv posiadają certyfikaty i spełniają normy europejskie. Projektowanie pieców Stûv jest oparte na uważnych obserwacjach rynku i jego potrzeb. Właściciele ciągle inwestują w nowe technologie.

Copyright © 2014 MamKominek.pl
Tworzenie stron Webton.pl