MamKominek.pl

NOWE KOMENTARZE

Spartherm Polska
Spartherm Polska

ul. Walczaka 110A
66-400 Gorzów Wlkp

tel. +48 95 763 97 00
e-mail: info@spartherm.pl
www.spartherm.pl

Spartherm Polska

Spartherm, Feuerungstechnik GmbH z Melle, należy do największych producentów wkładów kominkowych, kominków wolnostojących i kaset w Europie.

Firma została założona w 1986 roku przez dzisiejszego prezesa Pana Gerharda Manfreda Rokossę.

W ciągu minionych 25 lat z małego zakładu ślusarskiego powstało przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym, przodujące na rynku w branży kominkowej. Załoga składająca się początkowo z 2 pracowników liczy obecnie ponad 800 osób.

W Melle znajduje się centrala wraz z zarządem, zakładem produkcyjnym i własnym działem rozwoju.

W dziale tym trwają ciągłe poszukiwania nowych innowacyjnych rozwiązań, optymalizacji już istniejących produktów oraz prace nad maksymalnym wykorzystaniem energii cieplnej zawartej w drewnie i innych paliwach drewnopochodnych

Spartherm dysponuje najnowocześniejszymi liniami produkcyjnymi i wytwarza według zasady "przedłużonej linii produkcyjnej" – tzn. produkcja palenisk odbywa się w dwóch miejscach: w zakładzie macierzystym w Melle i od 1996 roku w Strzelcach Krajeńskich w drugim zakładzie produkcyjnym Spartherm.

Spartherm inwestuje ciągle w nowe technologie i nowe maszyny, aby móc pracować optymalnie w sensie ekonomicznym. Do najnowszych maszyn produkcyjnych należy m.in. lakiernia gruntująca strumieniowo, która została zbudowana w ciągu pól roku we własnej hali.

Galeria Spartherm Polska

Copyright © 2014 MamKominek.pl
Tworzenie stron Webton.pl