MamKominek.pl

NOWE KOMENTARZE

PARTNERZY

Spartherm Polska

Spartherm, Feuerungstechnik GmbH z Melle, należy do największych producentów wkładów kominkowych, kominków wolnostojących i kaset w Europie.

więcej...
Spartherm Polska

Targi Poznańskie

Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider polskiego przemysłu targowego. Posiadają ok. 55% udziału w rynku targowym w Polsce i są pierwszym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej. MTP należą do organizacji skupiających liderów targowych z całego świata (UFI - Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego i Centrex - Międzynarodowy Związek Statystyk Targowych).

więcej...
Targi Poznańskie

Jotul Polska Sp.z o.o.

Jøtul jest najstarszym na świecie producentem pieców i kominków na drewno — może pochwalić się 160-letnią historią. Przygoda rozpoczęła się w roku 1853 r. w miejscowości Loelva, gdzie Oluf Onsum, syn farmera, założył firmę Kværner Jernstøberi.

więcej...
Jotul Polska Sp.z o.o.

DARCO Sp. z o.o.

.DARCO Sp. z o.o. to polski producent szerokiej gamy urządzeń techniki kominowej i wentylacyjnej. Już od ponad 20 lat tworzymy innowacyjne rozwiązania, które wyznaczają rozwój branży HVAC. Wiele naszych produktów oraz systemów zostało opatentowanych.

więcej...
DARCO Sp. z o.o.

CHARNWOOD HQ

Firma A.J. Wells & Sons Ltd, producent pieców Charnwood powstała w 1972 roku. Jest to firma rodzinna, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości pieców na drewno i inne paliwo stałe. Jest to jednocześnie najstarszy producent tego typu urządzeń w Wielkiej Brytanii.

więcej...
CHARNWOOD HQ

NunnaUuni Polska

Działania firmy NunnaUuni Oy mają solidny fundament – dziesięciolecia doświadczeń oraz "know–how" w dziedzinie budowy kominków. Założyciel – Juhani Lehikoinen – reprezentuje już trzecie pokolenie zajmujące się budową kominków.

więcej...
NunnaUuni Polska

Stûv

Firma Stûv została założona w Belgii przez dyplomowanego projektanta Gérarda Pitance w 1983 r

więcej...
Stûv

Kominki Kozłowski

Firma Kominki-Kozłowski jest obecna w branży zduńskiej i kominkowej na rynku od prawie 30 lat.

więcej...
Kominki Kozłowski

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider polskiego przemysłu targowego. Posiadają ok. 55% udziału w rynku targowym w Polsce i są pierwszym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej.

więcej...
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Kominek

Kominek jest kwartalnikiem branży kominkowej w Polsce. Magazyn przedstawia zarówno informacje z branży (nowości, aktualności, imprezy branżowe) jak również tematykę skierowaną do osób szukających inspiracji przy projektowaniu kominków oraz osób już posiadających kominek, pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat prawidłowego użytkowania i konserwacji tego urządzenia.

więcej...
Kominek

kominek.org.pl

Portal branży kominkowej, zawierający największą w Internecie bazę wiedzy na temat kominków. Kominki, piece wolnostojące, wkłady kominkowe, obudowy kominkowe, a także materiały do budowy kominków (kafle, kamień, steatyt), paliwa (drewno, pellety, gaz, biopaliwa) oraz najnowsze światowe trendy - to wszystko znajdą Państwo na stronach naszego serwisu, będącego patronem czasopisma Kominek. Nowością jest dział poświęcony architekturze.

więcej...
kominek.org.pl

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kominki Polskie

OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE "KOMINKI POLSKIE" posiada osobowość prawną i stanowi związek, przedsiębiorców oraz innych organizacji społecznych i gospodarczych zainteresowanych sprawami dotyczącymi branży kominkowej i zduńskiej.

więcej...
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kominki Polskie

Copyright © 2014 MamKominek.pl
Tworzenie stron Webton.pl