MamKominek.pl

NOWE KOMENTARZE

Kominki Kozłowski
Kominki Kozłowski

ul. Sokołowska 50, Wypędy
05-090 Raszyn

tel. +48 22 723 90 98
e-mail: info@kominki-kozlowski.pl
www.kominki-kozlowski.pl

Kominki Kozłowski

Firma Kominki Kozłowski istnieje od 1986 roku i została założona przez Janusza Kozłowskiego, który zarządza przedsiębiorstwem wraz z żoną Beatą Kozłowską. To rodzinne przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu budowy pieców i kominków, a jakość oferowanych usług jest poparta licznymi certyfikatami. W ofercie firmy znajdują się urządzenia wiodących europejskich producentów: Brunner, Stûv, Spartherm

Firma Kominki-Kozłowski ma na swoim koncie realizacje kominków w różnych stylach - od tradycyjnego otwartego paleniska poprzez stylowe kaflowe, do nowoczesnych awangardowych obudów. Doskonale dobrane wkłady grzewcze liderów branży, w parze z umiejętnościami pracowników, popartymi fachowymi szkoleniami, zapewniły firmie wysoką i uznaną pozycję w branży. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży kominkowej jest otwarta na najnowsze technologie i aranżacje wnętrz. Prezentuje najwyższą technikę wodną oraz wysoki poziom kompleksowej usługi wykonania kominka i wszystkich prac będących integralną jego częścią: od profesjonalnego doradztwa, projektu, realizacji, po pełną odpowiedzialność przez lata użytkowania. Firma buduje kominki z użyciem najwyższej jakości materiałów w systemie konwekcji, akumulacji z masą akumulacyjną w systemie pieca kumulacyjnego lub hipokausta.

Firma Kominki-Kozłowski została zaproszona do udziału w programie „Firma” realizowanym przez TVN. W 2013 r. otrzymała statuetkę „Złote Ville 2013” w kategorii „ogrzewanie-kominki” za promocje produktu marki Brunner. Ponadto w ramach plebiscytu "ODPOWIEDZIALNIE Z NATURĄ" produkty marki STUV i BRUNNER zostały uznane za ekologiczne i otrzymały wyróżnienie „Godłem Eko-Inspiracje 2013”w kategorii PRODUKT.

Firma co roku organizuje Dni Bawarskie, promujące produkty marki Brunner. W czerwcu 2013 r. z inicjatywy Kominki-Kozłowski odbył się plenerowy Festiwal Produktów Stûv. Salon ekspozycyjny w Wypędach k. Raszyna jest zaliczany do najokazalszych obiektów z ekspozycją produktów wiodących europejskich marek.

Copyright © 2014 MamKominek.pl
Tworzenie stron Webton.pl