MamKominek.pl

NOWE KOMENTARZE

Kominek
Kominek

Media United Sp. z o.o.
ul. Bieżanowska 7/3
30-812 Kraków

tel. +48 12 431 05 07
e-mail: redakcja@kominek.org.pl
www.kominek.org.pl

Kominek
Kominek jest kwartalnikiem branży kominkowej w Polsce. Magazyn przedstawia zarówno informacje z branży (nowości, aktualności, imprezy branżowe) jak również tematykę skierowaną do osób szukających inspiracji przy projektowaniu kominków oraz osób już posiadających kominek, pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat prawidłowego użytkowania i konserwacji tego urządzenia.

Treść
Kominek podzielony jest na kilka działów poruszających tematykę istotną dla różnych grup czytelników.

Trendy - jeden z najbardziej rozbudowanych działów naszego pisma. Prezentuje ciekawe rozwiązania aranżacyjne w formie dużych fotografii wspartych opisami specjalistów.

Piece wolnostojące - tutaj prezentujemy najciekawsze naszym zdaniem propozycje producentów pieców wolnostojących. W tym dziale znajdziecie Państwo produkty z gamy zarówno czołowych producentów, jak i warte uwagi piece mniej znanych firm.

Technologie - obszerny dział wypełniony poradami dotyczącymi montażu i użytkowania kominka. Skierowany głównie do posiadaczy kominków oraz osób planujących zakup, ale również montażyści znajdą tam coś dla siebie. W jego ramach prezentowany jest także cykl "kominkowe abc", w którym znajdziecie Państwo porady dotyczące bezpieczeństwa przy montażu i użytkowania kominka.

Wokół architektury - dział przeznaczony zarówno dla architektów, jak i wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Tworzony przy współpracy z architektami, przedstawia najciekawsze rozwiązania z całego świata z wykorzystaniem kominków oraz porady związane z aspektami technicznymi projektowania wnętrz z kominkiem.

Firma - część magazynu skierowana głównie do firm kominkowych (i nie tylko). Zawiera porady marketingowe, wywiady z osobami z branży. Prezentuje również salony kominkowe warte uwagi.

Aktualności - dział skierowany zarówno do osób związanych z branżą kominkową, jak i tych, którzy planują zakup kominka. W formie krótkich newsów przedstawia nowe produkty i technologie dostępne na rodzimym rynku oraz relacje z targów, szkoleń i zapowiedzi zbliżających się imprez.

Prezentacje - tutaj zostawiamy firmom pole do popisu. Swoje oferty prezentują zarówno producenci, importerzy, dystrybutorzy urządzeń kominkowych, jak i mniejsze firmy, oferujące usługi związane z montażem kominków.

Wyróżnik
Kominek to pierwsze w Polsce pismo, które kładzie tak duży nacisk na prezentacje rozwiązań aranżacji kominka i jego otoczenia. Nowoczesny skład magazynu wyróżnia go na tle pozostałych pism branżowych. Ciągły rozwój i dążenie do poprawy jakości artykułów sprawia, iż szybko zdobył uznanie czytelników.

Copyright © 2014 MamKominek.pl
Tworzenie stron Webton.pl