MamKominek.pl

NOWE KOMENTARZE

JURY

Agnieszka Brambor

architekt wnętrz

Agnieszka Brambor, niezależny Architekt Wnętrz, niepokorna twórczo projektantka, absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Projektuje wnętrza prywatne i użyteczności publicznej od 10 lat .
Na co dzień pozytywnie zakręcona kobieta i matka, zapalona snowboardzistka i podróżniczka.

Agnieszka Brambor

Paweł Kralka

Redaktor naczelny kwartalnika KOMINEK, pomysłodawca portalu internetowego www.kominek.org.pl, członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie.

Z branżą kominkową związany jest zaledwie od 2006 roku, jednak dzięki zaangażowaniu w jej działalność i uczestnictwu w europejskich imprezach targowych, posiada szeroki ogląd współczesnych trendów w projektowaniu.
Na łamach magazynu KOMINEK promuje design, bezpieczeństwo i nowoczesne technologie. Jest również autorem cyklu artykułów o piecach wolnostojących.

Paweł Kralka

Wojciech Dymnicki

Wojciech Dymnicki jest Dyrektorem Handlowym JOTUL POLSKA oraz założycielem i członkiem honorowym Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie. Z branżą kominkową związany jest od ponad 20 lat.

Redaktor współpracujący z magazynem Kominek, skupiający się w swoich artykułach na aspektach związanych z bezpieczeństwem budowy oraz użytkowania pieców i kominków. Znany przede wszystkim jako posiadający wieloletnie doświadczenie promotor bezpiecznego i profesjonalnego montażu kominków. Częsty prelegent konferencji i szkoleń dla firm kominkowych i nie tylko.

Wojciech Dymnicki

Roland Buławski

Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie, specjalista w branży kominkowej, mistrz zduński, promotor techniki hipokausty w Polsce. Prelegent wielu szkoleń dla branży kominkowej oraz dla architektów.

Roland Buławski

Copyright © 2014 MamKominek.pl
Tworzenie stron Webton.pl