MamKominek.pl

NOWE KOMENTARZE

CHARNWOOD HQ
CHARNWOOD HQ

Bishops Way,
Newport
Isle of Wight
PO30 5 WS
Wielka Brytania

tel. +48 510 623 361
e-mail: info@charnwood.pl
www.charnwood.pl

CHARNWOOD HQ

Firma A.J. Wells & Sons Ltd, producent pieców Charnwood powstała w 1972 roku. Jest to firma rodzinna, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości pieców na drewno i inne paliwo stałe. Jest to jednocześnie najstarszy producent tego typu urządzeń w Wielkiej Brytanii. Obecnie przedsiębiorstwem zarządza drugie i trzecie pokolenie rodzinny Wellsów.Dzięki solidnej konstrukcji urządzenia Charnwood od wielu lat utrzymują niezmiennie wysoką jakość.

Działalność firmy rozpoczął w 1972 roku Alfred Wells i jego dwaj synowie. Obecnie siedziba firmy mieści się w miejscowości Newport.. Na wysoką jakość produktów Charnwood kluczowy wpływ wywiera zaangażowanie pracowników oraz ciągłe inwestycje w najnowsze technologie i sprzęt. W ostatnich latach firma zainwestowała we własną emaliernię. Najnowszy sprzęt gwarantuje powtarzalność, precyzję i wysoką jakość najdrobniejszych elementów.

W Charnwood troska o środowisko naturalne przejawia się na każdym etapie działalności - począwszy od projektowania urządzeń, przez zakup surowców, produkcję, transport, na utylizacji odpadów kończąc. Zawsze wybieramy metody i sposoby najbardziej przyjazne środowisku.Dążymy również do tego, aby nasze piece osiągały możliwie najwyższą sprawność, dzięki czemu zużywają mniej paliwa. Dodatkowo nasze piece spalają głównie drewno - odnawialne źródło energii, co pozwala zachować paliwa kopalne, których ilość maleje z roku na rok, dla przyszłych pokoleń.

Copyright © 2014 MamKominek.pl
Tworzenie stron Webton.pl